Ми віримо, що творчі зустрічі мають неабияку силу. Вони допомагають відволіктися від буденності, зосередитися на створенні власного виробу та, наголовніше, віднайти зв’язок зі своєю фантазією і креативністю, що, ймовірно, заховалися далеко всередині нас у силу останніх подій. Ми сподіваємося, що творчі зустрічі допомагають іншим відпочити та насолодитися креативним процесом.
Сподіваємося, саме таким “зціляючим”, спокійним і помічним був наш другий майстер-клас для дітей і дорослих.
![group](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-01_11-19-11-1-1024x578.jpg)
Кожен учасник міг проявити свою фантазію у процесі розписів праників. Не дивно, що у руках неймовірних українців смаколики ставали українських кольорів. “Слава Україні”, “Перемога”, “Мир” – одні з небагатьох надписів, що з’являлися на пряниках.
![cookies](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-01_11-18-29-1-768x1024.jpg)
![cookies](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-01_11-18-41-768x1024.jpg)
![cookies](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-01_11-18-01-1024x768.jpg)
![cookies](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-01_11-19-16-1024x578.jpg)
Віримо, що вже зовсім скоро проявляти свою творчість ми будемо у нашій вільній Україні!