У якому б куточку світу ми зараз не були, кожен із нас носить Україну в кишені біля серця. Наш перший творчий майстер-клас ми присвятили любові до Батьківщини. Адже мали бажання створити щось, що підтримувало б наш українських дух і додавало приналежності до мужнього народу навіть на відстані тисячі кілометрів.
Наш перший майстер-клас відбувся на території церкви “ХХІ століття”. Ми раді знайомству з усіма жінками та дітьми, яких вдалося зустріти! У компанії українців нам вдалося створити маленькі фетрові брелоки “Сердечка”.
![ukrainian flag](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-11-01_11-15-27-1024x768.jpg)
![ukrainian flag](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-11-01_11-16-13-1024x768.jpg)
![ukrainian flag](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-11-01_11-16-04-768x1024.jpg)
![ukrainian flag](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-11-01_11-16-25-768x1024.jpg)
Окрім творчої частини, ми завжди раді провести час із гостями події за чашкою чаю та смаколиками. Адже спілкування – не менш важлива частина нашого життя. Ми раді можливості ділитися тими речима, які додають сили і мужності нам і вдячні за кожного і кожну, з ким вдалося розділити цей день.
![tea time](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-11-01_11-18-55-1024x768.jpg)