Останні дні літа ми завершували, маючи творчий майстер-клас для дітей та дорослих, який ми вже встигли дуже полюбити. Цього разу ми створювали вироби із природніх матеріалів.
Діти віднеслися до своїх проектів по-дорослому, а дорослі в якусь мить стали дітьми. “На кілька годин я забула про всі турботи на світі і відчула себе дитиною. Я просто складала картину, насолоджуючись кожною зернинкою на ній” – сказала пані Ніна, що нещодавно приїхала до Праги з Маріуполя.
![art class](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-11-01_11-24-53-768x1024.jpg)
![art class](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-11-01_11-24-59-768x1024.jpg)
![art class](https://meet-me.cz/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-11-01_11-24-27-1024x768.jpg)
Радіємо кожній можливості проводити час та знайомитися з новими українцями і маємо великі надії, що традиція творчих майстер-класів продовжиться у наступних сезонах! До зустрічі!
Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.